Najnowszy zwiastun filmu Assassin’s Creed, ekranizacji kultowej serii gier. Pokazano większą część fabuły, dzięki czemu mamy już przedsmak tego jak będzie podzielony film.

W rolach głównych wystąpią Micheal Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons i Brendan Glesson. Reżyserem filmy jest Justin Kurzel, a za ścieżkę dźwiękową odpowiada Jed Kurzel.

Film opowiada historię Calluma Lyncha, który po zainscenizowanej egzekucji trafia do firmy Abstergo Industries, będącej czymś w rodzaju współczesnego Zakonu Templariuszy. Za sprawą urządzenia zwanego Animus cofa się w czasie (lub raczej w pamięci) do czasów Hiszpańskiej Inkwizycji, by poznać losy swojego przodka, Aguillara de Nerha.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 21 grudnia 2016 roku (świat), a w Polsce film zobaczymy dopiero 6 stycznia 2017 roku.

Podziel się.

O autorze

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.