Ciężko sobie wyobrazić życie bez telefonów i smartfonów. Urządzenia te służą obecnie już nie tylko do prowadzenia rozmów, ponieważ dzięki odpowiednik akcesoriom, gadżetom i dodatkom są w stanie zastąpić wiele różnych urządzeń i przedmiotów codzienne użytku. Podczas tak intensywnej eksploatacji często też ulegają uszkodzeniu i wymagają napraw.

Przeszukując internet, można znaleźć tysiące różnego rodzaju akcesoriów, gadżetów oraz części do telefonów i smartfonów. Od bezprzewodowych głośników dzięki którym będziemy mogli bez słuchawek słuchać muzyki w dobrej jakości, zestawów głośnomówiących ułatwiających prowadzenie rozmów w bezpieczny sposób podczas jazdy, po wszelkiego rodzaju gadżety pozwalające np. na sterowanie innymi urządzeniami.

Do tego dochodzą oryginalne części do telefonów, zwłaszcza te, które często ulegają uszkodzeniu, zużywają się lub łatwo się gubią, takie jak ekrany, baterie, rysiki, obudowy itp. oraz produkowane przez wiele firm zamienniki. Na rynku dostępnych jest wiele wiele tego typu produktów, ale nie zawsze trafimy na nowe, oryginalne części, lub idealnie pasujące zamienniki, a jeśli już na takie trafimy, pojawia się kwestia ceny.

Ekrany smartfonów łatwo ulegają uszkodzeniu i często wymagają wymiany

Ekrany smartfonów łatwo ulegają uszkodzeniu i często wymagają wymiany

Aby oszczędzić sobie problemów, najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z sklepu specjalizującego się w sprzedaży akcesoriów i części do telefonów jak np. 4gsm.pl. W ofercie znajdziemy zarówno nowe, jak i używane akcesoria oraz części do telefonów. Wszystkie produkty są dokładnie opisane, w związku z tym będziemy wiedzieli w jakim są stanie, oraz do jakiego dokładnie modelu telefonu pasują.

Do wyboru mamy zarówno baterie, jak i ekrany oraz folie ochronne, kable, karty pamięci, ładowarki, obudowy, pokrowce, rysiki, a nawet pudełka i wiele więcej. Dodatkowo jeśli skorzystamy z kodu rabatowego, nasze zakupy będą tańsze o 10% (kod “4GSM10” należy wpisać na stronie www.4gsm.pl/code).

Zamiast wyrzucać telefon z powodu uszkodzonego ekrany lub zużytej baterii warto dać mu drugie życie. Nawet jeśli sprawimy sobie nowy sprzęt, starszy zawsze będzie w rezerwie.

Jeśli jest taka możliwość, warto naprawić starszy smartfon aby służył nam jako rezerwowy telefon

Jeśli jest taka możliwość, warto naprawić starszy smartfon aby służył nam jako rezerwowy telefon

Podziel się.