Airbus i Boeing rywalizują ze sobą cały czas o pozycję lidera rynku samolotów pasażerskich. Walka jest o tyle trudna, że jakościowo obie firmy oferują bardzo dobre samoloty. Wygra więc ten, który lepiej się sprzeda pod względem emocji kupujących kosztujące kilkaset milionów dolarów samoloty. Jak tego dokonać? Na przykład tak prezentując możliwości i urodę swoich samolotów.

Na filmie Family flight możemy zobaczyć przygotowania do synchronicznego lotu formacji Airbusów A350. Formacja składa się z 5 samolotów tego typu, wszystkich jakie zbudowano do tej pory, ponieważ A350 jeszcze nie wszedł do eksploatacji. Samoloty te są odpowiedzią na Boeinga B787 Dreamliner. Filmik ten jest częścią akcji promocyjnej modelu A350, ale ze względu na świetne ujęcia i tak warto go obejrzeć.

Wesprzyj nas: buycoffe.to SmartAge.pl
Share.

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.