Organizatorzy Aerofestivalu ogłosili długo wyczekiwany program pokazowy na sobotę i niedzielę (13-14 czerwca). Do tej pory tylko orientacyjnie wiedzieliśmy na co można liczyć podczas pokazów. Teraz prawie wszystko jest już jasne.

Organizatorzy nie ujawnili wszystkich pokazów jakie nas czekają podczas imprezy, także możemy się spodziewać wielu ciekawych atrakcji. W każdy piątek będą natomiast odkrywane kolejne niespodzianki!

Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów lotnictwa. Będzie można zobaczyć praktycznie wszystko – od współczesnych samolotów akrobacyjnych, przez liczne grupy akrobacyjne po samoloty z czasów II wojny światowej (które nie często pojawiają się w Polsce, zwłaszcza w powietrzu).

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to zachęcamy do zakupu biletów:

eBilet.pl
TicketPro

Aerofestival rusza 13 czerwca w Poznaniu, na lotnisku Ławica. Więcej informacji na stronie www.aerofestival.pl

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.