Na początku czerwca w Poznaniu odbędzie się bardzo nietypowa i ciekawa impreza – Aerofestival. Jak łatwo się domyśleć po nazwie, będzie to impreza związana z lotnictwem, a dokładnie będą to międzynarodowe pokazy lotnicze. Poznań to szczególne miejsce dla fanów lotnictwa, ponieważ to właśnie w tym mieście narodziło się polskie lotnictwo w 1918 roku.

Niestety od początku lat 90-tych w stolicy Wielkopolski nie zorganizowano żadnych pokazów lotniczych (ostatnia taka impreza miała miejsce w 1991 roku), ani ciekawych imprez dla fanów lotnictwa. W tym roku się to zmieni właśnie za sprawą Aerofestivalu. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 czerwca na lotnisku Ławica. Będzie to połączenie pokazów lotniczych, targów oraz koncert.

Aerofestival

Aerofestival

Jak przystał na Portal ludzi ciekawych świata, zainteresowaliśmy się tym wydarzeniem i z wielką radością możemy Was poinformować o tym, że objęliśmy imprezę patronatem medialnym. Oznacza to, że w czerwcu możecie spodziewać się relacji z Aerofestivalu na najwyższym poziomie,, a do tego czasu będziemy Was informować o wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z tą ciekawą imprezą.

Na chwilę obecną szczegóły związane z przebiegiem pokazów, lista uczestników oraz wszelkie atrakcje jakie będą towarzyszyć imprezie nie są jeszcze w pełni dostępne, ale na dniach pewnie się to zmieni. Będziemy Was na bieżąco informować.

Póki co zapraszamy Was na stronę Aerofestivalu – www.Aerofestival.pl

Podziel się.

O autorze

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.