W październiku zeszłego roku media w Polsce a także wiele zagranicznych obiegły piękne zdjęcia lotnicze Warszawy, wykonane przez Macieja Margasa. Fotograf ponownie postanowił sfotografować stolicę, ale tym razem z wysokości 3 km. Właśnie trwa zbiórka funduszy na jego ambitny projekt.

Maciej postawił sobie ambitny i ciekawy cel, jakim jest zrobienie zdjęć z wysokości 3 km (poprzednia sesja wykonana była z wysokości około 1 km). Dodatkowo fotograf planuje wydać album z swoimi zdjęciami, tak aby zachować je dla potomnych, zwłaszcza, że jak sam mówi, zdjęcia dostępne w internecie szybko „znikają” w czeluściach sieci.

Warszawa z wysokości 3 km (fot. Maciej Margas)
Warszawa z wysokości 3 km (fot. Maciej Margas)

Dlaczego akurat taka wysokość? Ponieważ można z niej obejrzeć całą Warszawę. Na początku lipca Maciej wykonał próbny lot awionetką, w trakcie którego sprawdził jak prezentuje się Warszawa z tej perspektywy. Krótki lot zaowocował kilkoma świetnymi zdjęciami, ale to dopiero początek, ponieważ dopiero właściwy, dokładnie zaplanowany lot (a może i kilka) pozwoli na zrobienie idealnych zdjęć.

Warszawa z wysokości 3 km (fot. Maciej Margas)
Warszawa z wysokości 3 km (fot. Maciej Margas)

Więcej informacji o planach Macieja znajdziecie na stronie pomagam.pl/warsawonair, gdzie możecie również wesprzeć finansowo projekt. Jako redakcja kibicujemy Maćkowi i życzymy powodzenia, aby mógł zrealizować swój projekt. Wszystkich Was zachęcamy natomiast do wsparcia zbiórki. Nawet kilka złotych pomoże w realizacji projektu.

Co istotne, przy większym wsparciu możecie liczyć na ciekawe nagrody, wśród których znajdzie się książka Macieja z jego zdjęciami oraz wydruki zdjęć w dużych rozmiarach.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=wY3uW7Xcjcs

Wspieraj SmartAge.pl na Patronite
Udostępnij.