Do sieci trafił ostateczny zwiastun filmu Wonder Woman, który trafi do polskich kin 2 czerwca – premiera światowa jak zwykle miesiąc wcześniej, 4 maja. Zapowiada się świetne kino. Może wreszcie DC pokaże ciekawy film z swojego uniwersum.

Podziel się.

O autorze

Michał Banach

Gdybym miał spisać wszystkie swoje zainteresowania to nie starczyłoby mi życia. Głównie interesuję się historią, militariami i techniką a także fotografią, ale lista ta mogłaby być znacznie dłuższa. Skończyłem studia na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

  • Na Konga najbardziej chcę iść. Tyle ile recenzji widziałem, to wszyscy ten film bardzo dobrze oceniają 🙂 Logan aż tak w moich klimatach nie jest, ale na pewno jak będzie na Blu-rayu to go kupię.

  • Łukasz Kuliberda

    Polecam. O ile Logan był trochę lepszy od tego czego się spodziewałem (a wymagałem sporo) to Kong, wobec którego miałem ogromne oczekiwania zachwycił mnie. Jest naprawdę świetny pod wieloma względami. Rozważam pójście drugi raz na wersję 4D.

  • Jeszcze ich nie obejrzałem 🙁 Na Konga chciałem iść w piątek, ale po prostu zabrakło czasu i coś mi mówi, że nie dam rady go obejrzeć w najbliższym czasie.

  • Łukasz Kuliberda

    Na film czekam, ale zwiastun taki sobie. Większość lepszych scen była już pokazana w poprzednich. Tak widzę, że dzisiaj filmowo, to jak wrażenia po Loganie i Kongu?

Google+