Reklama

SmartAge.pl to portal dla ludzi ciekawych świata. Strona poświęcona jest tematyce technicznej, technologicznej, historycznej, ciekawostkowej oraz podróżniczej. Codziennie dostarczamy naszym czytelnikom ciekawe materiały i informacje.

Nasi czytelnicy

  • Średnio miesięcznie portal odnotowuje 180 tyś. odsłon i 76 tyś. unikalnych użytkowników (dane za kwiecień 2017 r. wg. Google Analytics)
  • Około 40% Czytelników portalu to osoby w wieku 25-34 lata, 22% Czytelników to osoby w wieku 18-24 lata, 21% to osoby w wieku 35-44 lata a 17% to osoby w wieku 45+.
  • 83% Czytelników stanowią mężczyźni.
  • 53% odwiedzających korzysta z komputerów, 47% z smartfonów, telefonów i tabletów
  • Fanpage na Facebooku z ponad 10000 fanów

Więcej informacji o portalu znaleźć można w zakładce O nas

Reklama

Internet to znakomite miejsce do reklamy firm, usług, produktów i praktycznie wszystkiego co przyjdzie nam do głowy. Istnieje wiele form reklamy, z których najpopularniejszą są cały czas reklamy bannerowe. Niestety w zalewie reklam tego typu, ich skuteczność jest bardzo wątpliwa.

W ramach portalu SmartAge.pl oferujemy zarówno tradycyjne formy reklamy jak i również reklamy natywne. Pod tym tajemniczym określeniem kryją się treści marketingowe przygotowane w taki sposób, aby nie tylko spełnić zadania reklamowe, ale również zainteresować odbiorców w sposób naturalny i ciekawy. Przykładem reklam natywnych są dobrze przygotowane artykuły redakcyjne, które w przeciwieństwie do artykułów sponsorowanych dają odbiorcom dodatkowe korzyści i informacje.

Oferujemy możliwość przygotowania całych pakietów działań promocyjnych oraz kampanii na łamach naszego portalu.

W ramach portalu jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a jedynym co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia. Mamy wieloletnie doświadczenie w działaniach marketingowych co pozwala nam zachować równowagę między skutecznością materiałów reklamowych a ich jakością dla naszych Odbiorców.

Szczegółowe informacje na temat reklam, kosztów, możliwych kampanii i form współpracy można uzyskać drogą mailową.

Działamy również na platformie Whitepress, oraz ReachaBlogger gdzie można znaleźć naszą specjalną ofertę.

Zainteresowanych promocją na naszym portalu oraz kosztami zachęcamy do kontaktu z redaktorem naczelnym:

Michał Banach – michal.banach@smartage.media.pl

Przykładowe rozmieszczenie bannerów reklamowych:

1 – Banner w nagłówku – widoczny na stronie głównej i każdej podstronie,

2 – Reklama w sliderze – widoczna na stronie głównej, rotacyjnie z 5 innymi slidami (głównie prezentującymi wyróżnione teksty) – reklama związana jest bezpośrednio z publikacją tekstu na stronie.

3, 4, 5, 6 i 7 – Banner w centralnej części strony – widoczny tylko na stronie głównej, wymiary do 700×125,

8, 9 i 10 – Banner w panelu bocznym – widoczny na stronie głównej i/lub każdej podstronie, wymiary 300×600, 300×300 lub 300×250.

Przykładowe rozmieszczenie bannerów reklamowych na stronie SmartAge.pl

Przykładowe rozmieszczenie bannerów reklamowych na stronie SmartAge.pl

Google+